Blog > Komentarze do wpisu
"Lux perpetua", autor: Andrzej Sapkowski, Polska

Zbierałam się do tej książki i zbierałam latami. W końcu znalazłam na nią czas na długich spacerach z córką po Kampinosie. Idealna sceneria do tego typu powieści.

Niestety tak długo zwlekałam z przeczytaniem tej częsci trylogii, że już właściwie nie pamietam poprzednich tomów. Chwilę mi zajęło przypomnienie sobie kto jest kim i z kim, i dlaczego i po której stronie mocy stoi.  Gdy tylko to ogarnęłam to poszło z górki bo lektor, Roch Siemianowski zdacydowanie daje radę i przyjemnie się go słucha.

Kłopotów a także poszukiwań miłości głównego bohatera Reynevana ciąg dalszy. A wszystko to w burzliwych  czasach gdy przez Śląsk i Czechy przetaczały się krucjaty i husyckie wyprawy odwetowe.

Jak na ostatni tom przystało zamyka on wcześniej rozpoczęte wątki. Niektóre lepiej, nięktóre gorzej ale wszystkie według mnie ciekawie. Nie ukrywam, że gdy pzyszło do  zakończenia historii wielkiej miłości Reynevana byłam zdecydowanie podekscytowana.

Trafiłam na negatywne opinie odnośnie tej części jednak dla mnie jest to pozycja godna polecenia. Co do samej wersji audio to także nie mam jej nic do zarzucenia.


środa, 20 lipca 2011, ktotonapisal

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu: